Marketing i kampanie reklamowe dla firm z Polski i Węgier

Wieloletnie doświadczenie marketingowe oraz dodatkowo znajomość języka węgierskiego powodują, że w sprawny i skuteczny sposób planuję, prowadzę oraz wspieram różnorodne kampanie reklamowe. Oferuję elastyczne posługiwanie się językiem, stosowanie gier słownych, wieloznaczności i podtekstów nie tylko w języku polskim, ale również obcym. Dzięki temu Państwa kampania będzie zarówno skuteczna, jak i błyskotliwa, a to z kolei pozwoli Państwu wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć zainteresowanie swoją ofertą. Pragną Państwo z powodzeniem zaistnieć na rynku? Zapraszam do współpracy!

Obszary działalności to:


Tworzenie stron internetowych
Pozycjonowanie
SEO
Blogi firmowe
Social media

Znajomość języków obcych, w tym języka węgierskiego, wyróżnia mnie na tle konkurencji, a Państwo zyskują partnera pomocnego w zaistnieniu zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami, bez konieczności angażowania w to kolejnych osób. Pomożemy Państwu poprowadzić:

Kampanie polskich firm na Węgrzech oraz kampanie firm węgierskich w Polsce.

Działam, począwszy od opracowania odpowiedniej strategii promocyjnej, poprzez rozpoznanie grupy docelowej oraz dopasowanie sposobów komunikacji, aż po realizowanie i wdrażanie przygotowanego planu.

Wiedza marketingowa jest niezbędna do tworzenia dobrej jakości tekstów marketingowych przeznaczonych na odpowiedni rynek. Teksty muszą być perswazyjne i skuteczne. Takie przygotować można wyłącznie na podstawie doświadczenia, analiz, badań i raportów, które dotyczą danego terenu.

Świadczę usługi w następujących obszarach:


Rozpoznanie rynku i docelowej grupy klientów
Wspieranie w kontaktach i promocji w mediach tradycyjnych
Wspieranie marketingu szeptanego oraz e-mail marketingu

Wszystko to przy wykorzystaniu najwyższych kompetencji językowych, elastycznych sformułowań i trafnych zwrotów. Zapraszam do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą. Każda wycena dostosowywana jest indywidualnie, według zapotrzebowania na dany rodzaj usługi.