O firmie

Chciałbym serdecznie powitać na stronie ABJC, spółki której jestem założycielem i prezesem. Powstała ona z myślą o tym, by otoczyć Państwa i Państwa firmę kompleksowym wsparciem poprzez świadczenie zróżnicowanych usług dla biznesu. Posiadam doświadczenie we wprowadzaniu i sprzedaży produktów i usług na rynkach Europy, głównie Polski oraz Węgier. Ze względu na zasadniczy profil działalności firmy, jakim są tłumaczenia ustne i pisemne, mogę zaoferować Państwu pomoc w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z partnerami z Węgier lub Polski, przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu i dyskrecji. Dobre rozpoznanie rynków pozwala mi obrać odpowiednią strategię, zapewnić pomoc związaną z profesjonalną kampanią marketingową, rejestracją i biurokracją. Ponadto świadczę usługi w zakresie zarządzania oraz pomagam w rejestracji firm i spółek. Pośredniczę i doradzam w handlu oraz ułatwiam podmiotom wyszukanie i weryfikację potencjalnych partnerów biznesowych. W wolnych chwilach łączę swoje największe hobby, czyli turystykę, z życiem zawodowym, przygotowując eventy oraz wyjazdy zorganizowane.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, a następnie do kontaktu. Mam nadzieję, że przed nami udana współpraca!

mgr Artur Beniamin Jach-Chrzaszcz

             Prezes ABJC sp. z o.o.

O mnie

Nazywam się Artur Beniamin Jach-Chrząszcz. Urodziłem się w 1989 roku w Zakopanem, a obecnie mieszkam w Krakowie. Język węgierski mam we krwi dzięki rodzinnym związkom z Węgrami oraz wieloletniemu pobytowi w tym pięknym kraju. Pasjonuję się polityką, geopolityką, ekonomią, turystyką, tematyką służb specjalnych oraz dziejami Polski i Węgier. Ukończyłem politologię oraz stosunki międzynarodowe. W 2013 roku uzyskałem na Akademii Ignatianum w Krakowie tytuł licencjata, a dwa lata później tytuł magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2015 roku jestem doktorantem z zakresu nauk o polityce Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, jak również wielokrotnym stypendystą, uczestnikiem i referentem konferencji naukowych. Z tłumaczeniami i pośrednictwem związany jestem od wielu lat, podczas których zdobywałem doświadczenie w zakresie tłumaczeń w takich dziedzinach jak polityka, turystyka, usługi oraz handel. Po ukończeniu studiów wyższych magisterskich zdecydowałem się na otworzenie własnej działalności, co miało miejsce w kwietniu 2016 roku. Nazwa spółki ABJC to ciąg liter reprezentujący inicjały moich imion i nazwisk.