Sprawdź naszą ofertę!

W swojej ofercie proponuję Państwu między innymi pomoc w nawiązaniu i podtrzymywaniu kontaktów z partnerami z Węgier lub Polski, przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu i dyskrecji. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, a następnie do kontaktu. Ufam, że rozpoczęta współpraca będzie udana i długa!

Tłumaczenia ustne i pisemne

Jeśli potrzebne jest Państwu profesjonalne, a przy tym sprawnie wykonane tłumaczenie, to trafili Państwo pod właściwy adres. Tłumaczeniami zajmuję się od wielu lat i czas ten pozwolił mi na zdobycie szerokiego doświadczenia i uzyskanie płynności językowej. W rezultacie zyskają Państwo wysokiej jakości przekład.

Sprawdź szczegóły

Marketing i kampanie reklamowe dla firm z Polski i Węgier

Wieloletnie doświadczenie marketingowe oraz znajomość języka węgierskiego umożliwiają mi efektywne i kompetentne planowanie, prowadzenie i wsparcie różnorodnych kampanii reklamowych.

Sprawdź szczegóły

Turystyka: organizacja wyjazdów, wycieczek i eventów

Zamiłowanie do podróżowania, znajomość języka polskiego i węgierskiego oraz kultur Polski i Węgier sprawiają, że organizowane przeze mnie wydarzenia cieszą się ogromną popularnością.

Sprawdź szczegóły

Poszerzający horyzonty management muzyczny

Czy chcą Państwo pokazać swoją twórczość poza rodzimym rynkiem? A może wybić się i wyjść ze swoją twórczością poza Polskę, próbując swoich sił w karierze zagranicznej? Teraz jest dobry czas na zrealizowanie tych marzeń!

Sprawdź szczegóły

Wsparcie biznesowe w zakresie wdrażania marki lub produktu

Wiedza marketingowa, znajomość zróżnicowanych technik sprzedaży oraz doskonała znajomość języka pozwalają mi wprowadzić Państwa firmę lub oferowany produkt zarówno na rynek polski, jak i węgierski. Zyskują Państwo dobry start i duże zaplecze marketingowe.

Sprawdź szczegóły

Doradztwo biznesowe

Czy widzą Państwo przyszłość swoją lub swojej firmy na rynku polskim lub węgierskim? Jeśli obawiają się Państwo, że formalności związane z rejestracją na terenie Polski lub Węgier mogą być dla Państwa zbyt skomplikowane, służę swoim doświadczeniem. Jestem do Państwa dyspozycji.

Sprawdź szczegóły

Pokonywanie trudności w branży motoryzacyjnej

Planują Państwo zakup pojazdu w Polsce lub na Węgrzech? A może potrzebne są Państwu jedynie części samochodowe z wybranego kraju? Proszę o kontakt, jeśli obawiają się Państwo, że bariera językowa utrudni zrealizowanie transakcji. Pomogę nie tylko domknąć transakcję, ale nawet przeprowadzić ją od początku do końca.

Sprawdź szczegóły

Wsparcie na rynku nieruchomości

Czy zamierzają Państwo osiedlić się albo zainwestować w Polsce lub na Węgrzech? A może potrzebują Państwo pozyskać polską lub węgierską nieruchomość? Jeśli obawiają się Państwo, że nieznajomość procedur i języka może istotnie utrudniać realizację Państwa celów, to mam rozwiązanie! Kompleksowe.

Sprawdź szczegóły

Polsko-węgierska współpraca miast partnerskich

Koordynacją stosunków między polskimi i węgierskimi miastami partnerskimi zajmuję się od wielu lat. Miałem liczne możliwości, by przekonać się, jak wiele urozmaicenia i nowych doświadczeń wnosi ta forma współpracy dla mieszkańców gmin i miast. 

Sprawdź szczegóły

Nasi partnerzy

Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom swoich Klientów, oferuję usługi realizowane na najwyższym poziomie. Buduję trwałe relacje z Klientami i zawsze stawiam na wieloletnią współpracę. Dowodem słuszności tej strategii są liczne referencje od następujących firm oraz jednostek administracji:

Agencja interaktywna All4web

Urząd Miasta Balkány

Urząd Gminy Słopnice

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa

Urząd Miasta Jászárokszállás

Urząd Gminy Tarłów

Pi Dental – Dental Implant Prosthodontics

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarzalski