Turystyka: wyjazdy, wycieczki i eventy

Zamiłowanie do podróżowania, znajomość języka polskiego i węgierskiego oraz kultur tych dwóch krajów powodują, że organizowane przeze mnie wydarzenia cieszą się sporą popularnością.

Gwarantuję precyzyjnie i starannie zorganizowane wycieczki, imprezy i wydarzenia, które niosą ze sobą wspaniałe doświadczenia. Termin wycieczki, czas trwania, liczba atrakcji oraz szczegółowy kierunek podróży to kwestie bardzo elastyczne, które można z powodzeniem ustalić w bezpośredniej rozmowie. Najważniejsze, by Państwa pomysł na wyjazd został zrealizowany. Dysponuję wiedzą i kontaktami, dzięki którym mogę zorganizować wydarzenia turystyczne w Polsce i na Węgrzech maksymalnie dla 100 osób jednocześnie (dwa autokary). W skład organizacji wchodzą: zaplanowanie wycieczki z dostosowaniem liczby dni oczekiwanej przez zleceniodawcę, zakwaterowanie (wszyscy uczestnicy wycieczki są kwaterowani w jednym obiekcie), wyżywienie, wycieczki krajoznawcze / zwiedzanie obiektów oraz wszelkie dodatkowe atrakcje zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Główne miejsca turystyczne, w których świadczę usługi w obszarze turystycznym:

Budapest, Eger, Tokaj, Debrecen, Balaton, Szeged,

Kraków, Wieliczka, Oświęcim, Wadowice oraz Zakopane.

W ramach swoich usług zorganizuję lub pomogę w organizacji następujących wydarzeń:


Wycieczek
Imprez integracyjnych
Wydarzeń okazjonalnych

Oprowadzenia

Każda zorganizowana przeze mnie wycieczka i impreza cechuje się wyjątkowością, energią i pomysłowością. Zamiłowanie do podróży i pasja, z jaką organizuję oferowane przedsięwzięcia, dają się odczuć podczas każdego wydarzenia i powodują, że Państwo również oddadzą się tej przygodzie bez reszty. Całość wspierają zaprzyjaźnieni i współpracujący z nami przewodnicy, którzy doskonale znają odwiedzane zakątki.